Šumava Forrest

Krása dělaná srdcem

Příběh přírodní kosmetiky Šumava Forrest

Když jsme před téměř šesti lety zahájili naše podnikání a otevřeli si na Šumavě penzion Adamův Dvůr, věděli jsme, že chceme jít svou vlastní cestou. Že chceme vytvořit něco originálního a kvalitního, ale zároveň lokálního a příjemně lidského. A stejná myšlenka se v podstatě odráží i v naší přírodní kosmetice FOЯREST, kterou jsme nejdříve vyráběli pouze pro naše hosty, a kterou nyní nabízíme i širší veřejnosti. 

Dělat věci s láskou, kvalitně a originálně je naší životní filozofií. Stejně jako bychom nikoho neubytovali na pokoji, kde bychom se sami necítili komfortně, tak ani naší kosmetiku nenabízíme, aniž bychom jí sami nejdříve důkladně vyzkoušeli. Ať už se tedy jedná o naše mýdla, balzámy, či mastičky, tak za vším se skrývá roky prověřená receptura a pouze kvalitní přírodní suroviny.

Pokud to navíc lze, snažíme se vždy využívat bylinky z naší zahrádky a plody okolních lesů. Díky tomu si kdokoliv může odnést malý kousek Šumavy až k sobě domů. K obalům a názvům jednotlivých výrobků pak přistupujeme značně osobitě a kapkou vtipu. Snažíme se tím mezi námi a zákazníkem navodit pocit určité neformálnosti a důvěry. Jako když vám něco doporučuje váš dobrý kamarád, či kamarádka. Nebo když se někomu svěřujete se svým problémem. Naše kosmetika je totiž určena nejen všem osobám bez rozdílu věku a pohlaví, ale i těm s problémy – nadměrným stresem, poškozenými vlasy, či vysušenou pletí.

A pro ty všechny je tady FOЯREST  - krása dělaná srdcem.

Zuzana Zdeňková

​IČO: 03893421

Masákova Lhota 59 
Zdíkov, 384 73

Email: info@adamuvdvur.cz

Tel: +420 606 083 125

  • Black TripAdvisor Icon
  • Facebook Basic Black
  • Black Instagram Icon