Jídlo a pití

DSC_0377.jpg
Logo Adamův Dvůr_bilé (1).png

V našem penzionu a okolí najdete spoustu zákoutí, kde si v klidu vychutnáte svůj drink, nebo si pochutnáte na skvělém muffinu. Cokoliv si objednáte, Vám rádi doneseme přesně na to Vaše místečko. Pokud přece jen ještě nejste rozhodnuti, sepíšeme Vám možnosti.

Logo Adamův Dvůr_bilé (1).png

V naší restauraci, která jse pouze pro ubytovahé hosty, si můžete pochutnat na snídaních a večeřích. Přes den je Vám restaurace k dispozici jako samoobslužná. Můžete si zde dát kávu nebo něco studeného k pití. Kávárna je Vám k dispozici ve večerních hodinách. Tam se zaměřujeme na kvalitní vína, kávu a rumy. V relaxačním koutku Vám nabídneme různé druhy čajů a pokud si budete přát, tak i vodní dýmku. V patře můžete posedět v malém čtecím koutku. Další posezení  nabízí zahrada. Počínaje verandou před penzionem, vyhřívanou terasou u bistra, romantickým koutkem u dětského hřiště, altánu, pergoly, lavičky u jezírka a lehátky konče. Ani champagne ve vířivce není problém. A pokud budete chtít zůstat celý den na pokoji, máte k dispozici výběr nápojů a různých dobrot v minibarech.

DSC_0702.jpg
DSC_0557-min.JPG
Logo Adamův Dvůr_bilé (1).png

Chcete uspořádat u nás svatbu, narozeninovou párty, či jinou oslavu? Rádi pro Vás připravíme vše dle Vašeho přání. V bistru připravíme Váš den až pro 16 osob. Dále pak chystáme venkovní akce, částečně v altánu, částečně pod širým nebem až pro 60 osob.

DSC_0209.jpg
DSC_0197.jpg
DSC_0247.jpg
DSC_0671.jpg
DSC_0854.jpg
DSC_0832.jpg
DSC_0505.jpg
DSC_0333.jpg
DSC_0540.jpg
DSC_0572.jpg