Jídlo a pití

V našem penzionu a okolí najdete spoustu zákoutí, kde si v klidu vychutnáte svůj drink, nebo si pochutnáte na skvělém muffinu. Cokoliv si objednáte, Vám rádi doneseme přesně na to Vaše místečko. Pokud přece jen ještě nejste rozhodnuti, sepíšeme Vám možnosti.

V naší restauraci, která jse pouze pro ubytovahé hosty, si můžete pochutnat na snídaních a večeřích. Přes den je Vám restaurace k dispozici jako samoobslužná. Můžete si zde dát kávu nebo něco studeného k pití. Kávárna je Vám k dispozici ve večerních hodinách. Tam se zaměřujeme na kvalitní vína, kávu a rumy. V relaxačním koutku Vám nabídneme různé druhy čajů a pokud si budete přát, tak i vodní dýmku. V patře můžete posedět v malém čtecím koutku. Další posezení  nabízí zahrada. Počínaje verandou před penzionem, vyhřívanou terasou u bistra, romantickým koutkem u dětského hřiště, altánu, pergoly, lavičky u jezírka a lehátky konče. Ani champagne ve vířivce není problém. A pokud budete chtít zůstat celý den na pokoji, máte k dispozici výběr nápojů a různých dobrot v minibarech.

Chcete uspořádat u nás svatbu, narozeninovou párty, či jinou oslavu? Rádi pro Vás připravíme vše dle Vašeho přání. V bistru připravíme Váš den až pro 16 osob. Dále pak chystáme venkovní akce, částečně v altánu, částečně pod širým nebem až pro 60 osob.

Zuzana Zdeňková

​IČO: 03893421

Masákova Lhota 59 
Zdíkov, 384 73

Email: info@adamuvdvur.cz

Tel: +420 606 083 125

  • Black TripAdvisor Icon
  • Facebook Basic Black
  • Black Instagram Icon