O nás

Kavárna-min.JPG
Logo Adamův Dvůr_bilé (1).png

Nejobecněji lze náš podnik charakterizovat jako designový penzion. Pokoje jsou proto esteticky koncipované, nikoliv čistě účelné. Některé jsou malinké, některé prostorné a věříme, že si každý najde ten svůj pravý, který mu bude vyhovovat. Všechny jsou ovšem útulné a mají genius loci.

Logo Adamův Dvůr_bilé (1).png

Jsme proto ideálním místem pro páry, které mají rády dobrou kuchyni a klidné, designové prostředí k odpočinku. Součástí všech našich pobytů je výborná polopenze. Snídaně probíhají formou bufetu a u večeří máte na výběr z více druhů předkrmů, jednotného hlavního chodu a dezertu.

Logo Adamův Dvůr_bilé (1).png

Našim hostům se snažíme dopřát maximální servis, užijte si svou dovolenou a nechte se hýčkat. Vše je o domluvě a budeme se vždy snažit Vám vyjít vstříc. Snídáte rádi venku v trávě?....připravíme Vám piknik v naší úžasné zahradě. Nebo si naopak rádi vychutnáváte champagne ve vířivce za svitu měsíce?....ani to pro nás není problém. Nebojte se nám svěřit s Vaší představou o dokonalé dovolené.

upravené ohniště.jpg
social_media.png

Děkujeme, že naše úsilí hodnotíte takto pozitivně. Je to veliká motivace, zpětná vazba, že se Vám u nás líbí a také veliká zodpovědnost, abychom Vás nezklamali. Jsme rádi, že nám dovolíte dělat Váš život příjemnějším.