top of page

POKOJE

Veverčí doupě

Náš jediný mezonetový pokoj, který jsme od počátku koncipovali jako pokoj pro rodinu s většími dětmi. Své jméno pokoj získal díky svému sníženému podkroví a tapetě s motivy stromů, které v nás při výstavbě vyvolávali pocit veverčího příbytku. Hlavním cílem ale bylo vytvořit dva prostory, které poskytnou maximální možnou míru soukromí jak svým dospělým, tak i dětským pronajímatelům. Snížený prostor v podkroví je navíc vyvažován prostornější spodní částí s koupelnou, kde dominuje bílý dřevěný nábytek a prostorný balkon s posezením. Pokoj je navíc orientován na jihovýchod a celodenní přísun přírodního světla je zde proto zaručen.

Kubistický krmelec

Prostorný, světlý pokoj, který za své jméno vděčí vysokému počtu obdélníků a čtverců na stěnách a jelenímu paroží zavěšeném na jednom z trámů. Pestrobarevné dřevěné obložení bylo navíc inspirováno příhodou, kdy náš nejmladší syn rozházel po pokoji pastelky různých délek, které následně nahodile skládal k sobě. Vznikl tak vizuálně zajímavý, neotřelý prostor, který poskytuje ideální zázemí pro odpočinek a relaxaci. Jako jediný na penzionu je navíc pokoj vybaven vanou a ne sprchovým koutem.

Tříska v palci

Jak název lehce napovídá, na tomto pokoji se dřevem rozhodně nešetřilo. Bylo by ale chybou představovat si nějakou kůlničku, kde se máte strach opřít nebo nedej bože ulehnout. Naší ambicí naopak bylo vytvořit příjemný, teplý prostor, kde spolu ideálně souzní dřevěné obložení s původním kamenným zdivem. A to se, soudě z reakcí našich hostů, zřejmě podařilo. Kovová postel s masivními pelestmi navíc celému prostoru propůjčuje mírně industriální charakter.

Modřina z modřína

Stylově náš patrně nejčistší pokoj, kde je kladen hlavní důraz na jednoduchost, dostatek volného místa a zároveň maximální vybavenost. Převážně světlemodrá tapeta a bílý dřevěný nábytek mu navíc propůjčují dojem lehkosti a vzdušnosti. V žádném případě však prostor nepůsobí chladně. Dřevěné obložení, čalouněná křesílka a masivní komoda v rohu pokoje totiž celý prostor příjemně zútulňují.

Ustláno na růžích

Pokoj, který je díky svému barevnému pojetí, kde dominují odstíny červené a bílé, často vyhledáván zamilovanými páry všech věkových kategorií. Viktoriánské tapety v hlavní místnosti a koupelně mu navíc propůjčují lehce nostalgický, ale přesto velmi nadčasový nádech. Březová větev nad hlavní pelestí, ve starých kulturách symbol plodnosti a čistoty, pak do celého prostoru vnáší příjemný přírodní prvek.

Pod mostem

Nejmenší pokoj na penzionu pro jedince a páry je dostatečně vynahrazen designem a vybaveností celého prostoru. Své jméno pokoj získal díky kombinaci cihlové zdi, textilu, přírodních materiálů a kovových doplňků. A právě díky tomu jsou naši hosté vždy příjemně překvapení, jak se dá i Pod mostem příjemně trávit dovolená.

bottom of page