top of page

Obchůdek

soap-2726394_1280.jpg
Logo Adamův Dvůr_bilé (1).png

Při návštěvě našeho obchůdku s sebou klidně můžete vzít i své děti. Zatímco si budete vybírat, které výrobky si od nás tentokrát odnesete, Vaše děti si mezitím budou hrát na zahradě na venkovním hřišti, kde na ně krásně uvidíte. Po nákupu si u nás můžete dát kávu, čaj nebo něco dobrého k pití a třeba sladký zákusek. Těšíme se na Vás!

Logo Adamův Dvůr_bilé (1).png

Naše produkty vyrábíme z vlastních bylinek ze zahrádky, nebo nasbíraných na loukách a v lesích v okolí penzionu. Dále je sušíme a nebo jinak zpracováváme.

Pokud rádi vyrábíte a máte rádi vše 100% přírodní, určitě potěšíme i Vás. Nemusíte si u nás zakupovat přímo hotový výrobek, ale dle Vámi vybraného receptu Vám přímo navážíme potřebné suroviny, lahvičky, bylinky a vy si můžete tvořit doma.

herbs-3119132_1280.jpg
soap-1209344_1920.jpg
Logo Adamův Dvůr_bilé (1).png

V průběhu roka nabízíme pobytové balíčky s různými kurzy na výrobu kosmetiky. Nevěříte-li si ještě např. na samostatnou výrobu přírodních mýdel, či tuhých šampónů, nemusíte zoufat a přihlaste se na náš kurz.

Logo Adamův Dvůr_bilé (1).png

Věděli jste, že Kopretina Vám uleví od silné bolesti hlavy do deseti minut, či list Nebřesku od bolesti zubů do pěti minut? Nebojte se za námi přijít s Vašimi problémy. Nezvykejte si na bolest, ale dejte šanci našim bylinkám. Rádi Vám poradíme a pomůžeme.

Galerie našich výrobků

bottom of page