top of page
Úvodní foto-min.png

Luxusní ubytování na Šumavě

Penzion Adamův Dvůr
Ubytování Šumava

Nejobecněji lze naše ubytování na Šumavě charakterizovat jako designový penzion. Pokoje jsou proto esteticky koncipované, nikoliv čistě účelné. Některé jsou malinké, některé prostorné a věříme, že si každý najde ten svůj pravý, který mu bude vyhovovat. Všechny jsou ovšem útulné a mají genius loci.

 

Jsme proto ideálním místem pro páry, které mají rády dobrou kuchyni a klidné, designové prostředí k odpočinku.

 

Našim hostům se snažíme dopřát maximální servis. Užijte si svou dovolenou a nechte se hýčkat. Vše je o domluvě a budeme se Vám vždy snažit vyjít vstříc. Snídáte rádi venku v trávě?....připravíme Vám piknik v naší úžasné zahradě. Nebo si naopak rádi vychutnáváte champagne ve vířivce za svitu měsíce?....ani to pro nás není problém. Nebojte se nám svěřit s Vaší představou o dokonalé dovolené na Šumavě.

DOSTUPNOST CENA (1).png
Snímek obrazovky 2019-01-23 v 11.04.24.p
Snímek obrazovky 2019-01-23 v 11.04.31.p

Pokoje

Veverčí doupě

Veverčí doupě

Veverčí doupě

Kubistický krmelec

Tříska v palci

Ustláno na růžích

Modřina z modřína

Pod mostem

Aktivity v okolí penzionu

Zadov - 5 km od nás

Jen pár kilometrů od našeho penzionu se nachází lyžařský areál Zadov. Nemáme zde sice žádné Alpy, ale přesto i lyžovačka na Šumavě má své kouzlo. Lyžuje se zde i v noci, ale pokud dáváte přednost běžkám, tak šumavská magistrála, tedy hlavní běžecká stezka vedoucí ze Železné Rudy na Lipno, měří přes 140 km.

Vimperk - 8 km od nás

Stačí přejet kopec a z Masákovy Lhoty se dostanete do Vimperka. Původně regionální centrum knihtisku, výroby nábytku a sklářství po revoluci dlouho hledalo svou novou tvář. A zdá se, že ji konečně našlo.

Javorník a Rohanov - 12 km od nás

Skoro by se až chtělo říci, že kam vkročí Moravák, tam zasadí švestku, a kam vkročí Šumavák, tam postaví rozhlednu, že? Ale co naplat, místní výhledy k tomu prostě vyzývají.

Chalupská slať - 13 km od nás

Chalupská slať. Toto největší rašelinové jezírko v Čechách se nachází nedaleko malebné vesničky Borová Lada. Zde se mimochodem nachází i turisty oblíbená soví voliéra, či pstruhová líheň.

1 / 1

Please reload

bottom of page