top of page

Wellness

Logo Adamův Dvůr_bilé (1).png

Péče o své tělo je velice důležitá, ale nezapomněli jsme ani na Vaši mysl a Vaše smysly. V naší relaxační zóně prožijete střet pohody, vůně, chuti a klidu, jako v žádném jiném penzionu na Šumavě. Není nic lepšího než dát si při východu slunce infrasaunu a pak přeběhnout bosi orosenou travou ven do zahrady do vířivky. Budete mít pak jistě energii po celý den a náročné výlety po šumavských stráních zvládnete hravě.

Logo Adamův Dvůr_bilé (1).png

V infrasauně vás jistě potěší léčba světlem a aromaterapie kvalitními 100% přírodními esenciálními oleji dle Vašeho výběru. Levandule uspává, rozmarýn hydratuje Vaši pokožku, Tea tree Vám pomůže při nachlazení a tak dále…Každý hledá a potřebuje něco jiného. Naštěstí výběr máme veliký a velice rádi Vám pomůžeme najít esenciální olej Vám na míru, který Vaše ubytování na Šumavě udělá ještě hezčí.

Logo Adamův Dvůr_bilé (1).png

Zatímco se Vám v sauně krásně uvolní svaly a vířivka Vás osvěží, můžete pak pokračovat v dalším rozmazlování. Ideální je, dát si pak celotělovou masáž od našeho profesionálního maséra, na kterou jen tak nezapomenete.

Logo Adamův Dvůr_bilé (1).png

Poté si můžete dát kvalitní bylinný  čaj , který si sušíme a mícháme sami, přímo v našem čajovém koutku. Jak  jinak než v tureckém sedu u stolku z Jemenu, obklopený svíčkami, tóny a vůní orientu. Pro dokonalý zážitek Vám rádi připravíme v koutku vodní dýmku se směsí dle Vašeho výběru.

Seznam procedur k dokoupení

bottom of page