top of page

ZAHRADA

Zahrada.png
Logo Adamův Dvůr_bilé (1).png

Neodmyslitelnou součástí našeho penzionu je i prostorná zahrada koncipována tak, aby si každý našel ten svůj koutek, své soukromí, svůj klid. Zkuste se s námi projít po zahradě a poznávat krásu přírody. Zahrada je osvětlená, můžete tak vyzkoušet i noční procházky. Naleznete zde lavičky v různých zákoutích, které jsou v symbióze se zahradou. Dále lehátka, na kterých můžete chytat bronz z horského sluníčka. Máme k dispozici dvě jezírka, která jsou propojená malým potůčkem. Voda díky speciálnímu čerpadlu mezi jezírky stále koluje a tím se okysličuje voda. Díky tomu můžeme mít v jezírkách ryby, které jsou oblíbeným a vždy čerstvým zdrojem naší kuchyně.

Logo Adamův Dvůr_bilé (1).png

Pokud zatoužíte strávit některý z večerů u plápolání ohně, stačí zavítat do středu naší zahrady, kde se nachází kruhové ohniště s lavičkami. Pod nimi naleznete náčiní na opékání, bedýnky se dřevem a vše potřebné pro rozdělání ohně.

 

Část zahrady jsme věnovali našim bylinkám, ze kterých Vám pak můžeme vyrábět 100% přírodní kosmetiku, ale rádi všechny využíváme i v naší kuchyni. Každá bylinka má svou nezaměnitelnou chuť a vůni. Byla by škoda je maximálně nevyužít.

 

V zahradě je také dětské hřiště. Určitě každý rodič ocení, když si může v klidu vychutnávat kvalitní kávu na terase, zatímco si jeho ratolest vyhraje na prostorném hřišti. Než si stihne prohlédnout všechny hračky, už budete odpočatí a plni sil.​​​​

Zahrada 1.JPG
foto-486.jpg
Logo Adamův Dvůr_bilé (1).png

Další součástí zahrady je prostorný altán v severském stylu s prvky staré stodoly. Jen s výjimkou, že na té naší není střecha klasická, nýbrž i tam využíváme prostor a pěstujeme na ní zeleninu a bylinky pro naší kuchyni. V altánu pořádáme venkovní svatby, dětské narozeniny a všechny akce, které u nás chcete uspořádat. Při těchto akcích plně využíváme i členitost zahrady, kde můžeme připravit různé soutěže apod. Nebráníme se ničemu a je vše jen na Vaší představě. V altánu máme k dispozici projektor, na kterém některé večery promítáme staré filmy . Večeřeli jste někdy pod širým nebem s tisíci světýlek nad sebou a v pozadí Vám hraje hudba ze starých francouzských filmů? Je to skutečně dokonalý zážitek.

bottom of page